Strona internetowa Komisji Europejskiej dotycząca EFRROW
1 2 3 4 5
Zapraszamy do udziału w wystawie
Środa, 28 Lipiec 2010 | Przeczytany 2967 razy |

W dniu 24 listopada br. podczas Targów Produktów i Usług dla Samorządów Lokalnych GMINA 2010 w Poznaniu na terenie MTP organizujemy po raz kolejny na seminarium "Od funduszu sołeckiego do odnowy wsi", której będzie towarzyszyć wystawa „Fundusz sołecki po roku”.
Serdecznie zapraszamy wszystkie samorządy, które przyjęły uchwałę o wydzieleniu w budżecie na 2010 r. środków na fundusz sołecki do zaprezentowania na wystawie towarzyszącej Targom, najciekawszych projektów realizowanych w Państwa gminie w ramach funduszu sołeckiego.

Planujemy przeznaczyć dla każdej gminy 1-2 plansze PCV o wymiarach 100 cm / 70 cm, na których zamieścimy krótkie informacje o zrealizowanym projekcie wraz ze zdjęciami.
Jeśli byliby Państwo zainteresowani udziałem w wystawie prosimy o przekazanie nam elektronicznie (na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) informacji o wybranych projektach w formie kilku zdjęć i krótkiego opisu (gmina, miejscowość, wartość ogólna projektu, kwota środków z funduszu sołeckiego i nazwa projektu) wraz ze zgodą na ich wykorzystanie.
Prosimy też o przesłanie herbu gminy. Projekt, wykonanie oraz koszt transportu jednej planszy szacujemy na 250 zł. Plansze po wystawie zostaną odesłane na adres Państwa gminy i staną się jej własnością. Ciekawe projekty będą zamieszczone również na specjalnym portalu – www.funduszesoleckie.eu administrowanym przez Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów.
W załączeniu przesyłamy przykłady zrealizowanych przez nas wcześniej tablic dotyczących projektów realizowanych w ramach odnowy wsi oraz zdjęcie z jednej ze zrealizowanych wystaw. Jeśli byliby Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszej propozycji prosimy o odpowiedź do końca sierpnia.

  

Komentarze 

 
0 #1 Smithe803 2017-03-28 20:20
Vigamox Without A Script in Columbus eakgfcfadkkddgk d
Cytuj
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

 

rusza21a

laur18

 puzle

wsk2

oww

oww

 

a2hm 2017ab

ws2015

lex2017

fs por2016

dp 2016

 

10 1 14

 

 kssnawss3a

oww

oww

Tytu strony

Ekspert Odpowiada

gazetas copy